Bezpłatne materiały

Nasze bezpłatne materiały to świetny sposób na godziny zabawy połączonej z edukacją!
Po wpisaniu adresu email otrzymasz pliki do samodzielnego, wielokrotnego wydruku.

Finansowe Rymowanki Kota Biznesika

Kolorowe ilustracje i rymowane wierszyki to świetny sposób na to, aby poszerzyć finansową świadomość Twojego dziecka! Pobierz eBook przygotowany specjalnie dla najmłodszych.

Znajdziesz w nim wierszyki na tematy takie jak:

💸 Wolność Finansowa

🐀 Wyścig Szczurów

🐖 Oszczędności

📺 Reklama

🍬 Potrzeba i zachcianka

📤 Aktywa i Pasywa

🛌 Przychód pasywny

📝 Budżet

🏘 Inwestycja

 

Zestaw Plansz Edukacyjnych

Dzieci najlepiej uczą się przez zabawę! Pobierz gotowy zestaw plansz edukacyjnych, które ułatwią zrozumienie trudnych pojęć z dziedziny biznesu, czy finansów osobistych. 🗒 Plansza Budżet Domowy – dzięki niej, Twoje dziecko dowie się czym jest budżet domowy, jak nim zarządzać, oraz dlaczego trzeba go prowadzić. 💱 Plansza Mini Cashflow – dzięki niej, Twoje dziecko dowie się czym są aktywa, pasywa, oraz jak decyzje zakupowe wpływają na nasz stan konta i przepływy finansowe 🍋 Plansza Koszt Lemoniady – dzięki niej, Twoje dziecko dowie się jak odróżnić przychód od dochodu na przykładzie najpopularniejszego dziecięcego biznesu – stoiska z lemoniadą. Kolorowe karty pomogą zrozumieć co składa się na cenę produktu.

Szablon do stworzenia własnych dolarów

Banknoty z własną podobizną to godziny wspaniałej zabawy i mnóstwo okazji do edukacji finansowej. Propozycje użycia własnych banknotów: 🛒 Zabawa w sklep – ustalcie swoją walutę i jej wartość. Zademonstruj, że pieniądze mogą się skończyć. Wytłumacz zjawisko inflacji w związku z dodrukiem. 🏦 Zabawa w bank – Wasz dom, to wasze państwo. Ty jesteś bankiem i ustalasz prawo swojej waluty. Zabawkowe dolary mogą mieć pokrycie w prawdziwej gotówce. Możesz wynagradzać dziecko w jego własnych dolarach, a kiedy zechce z nich skorzystać, musi udać się do banku. 🤩 Puście wodzę fantazji… 🙂 wierzę, że znajdziecie inne równie ciekawe zastosowania.

Miesiąc+ Dla Charakteru - planer pozytywnych nawyków

Zadbaj o rozwój swojego dziecka dzięki naszemu planerowi pozytywnych nawyków! 🌟 Przygotowaliśmy go w duchu logodydaktyki, o której więcej możesz przeczytać TUTAJ. Co znajdziesz w planerze?
  • 📅 Codzienne zadania: Każdy dzień to nowe wyzwanie!
  • 🔄 Elastyczność: Możliwość dopasowania zadań do własnych potrzeb.
  • 📖 Szczegółowe opisy: Jasne instrukcje na każdy dzień.
Dlaczego warto?
  1. 🌱 Rozwój osobisty: Wspiera kształtowanie pozytywnych wartości.
  2. 🎉 Zabawa i nauka: Zadania są ciekawe i angażujące.
  3. 🏡 Rodzinne wsparcie: Idealny do wspólnych działań z całą rodziną.
  4. 📥 Darmowy dostęp: Pobierz za darmo i ciesz się korzyściami!
Pobierz Planer Pozytywnych Nawyków już dziś i bawcie się dobrze, doskonaląc siebie! 🚀